Klub vojenské historie Deštné při Slezském muzeu Opava

kvh-destne.opavsko.com

Nejste přihlášen(a). Zde se můžete přihlásit, nebo se zaregistrovat

 

V červnu letošního roku jsme se účastnili natáčení pro počítačovou hru Ghost recon. Z důvodu utajení dokud hra nevyjde na trh nemůžeme publikovat fotky a videa z této akce tak zatím jen oficiální trailer uvolněný firmou ubisof. Na začátku můžete vidět projíždět přehledový radiolokátor P 40, vojáky vyskakovat z Tatry 813 majitel kamarád J. Pudich, při přestřelce je vidět naše samohybná houfnice Dana a obrněný transportér OT 64 Skot.

Technika kterou jsme tam měli čítá 5 ks a to již zmíněná Dana v počtu 2 ks, OT 64, BVP 1a BVP BRM-1K.

 

 

Upoutávka na hraný film ke hře Tom Clancy’s Ghost Recon: Future Soldier je zajímavá hned z několika důvodů. Tak předně: Ubisoft má v plánu natočit třicetiminutový film Tom Clancy’s Ghost Recon: Alpha, který se bude doplňovat s hrou.

Na jeho realizaci si pozval oscarové režiséry François Alauxe a Hervé de Crécyho. Oba získali ocenění za filmový kraťas Logorama. A nejenže jim to jde s počítačovou animací, ale i se skutečnými herci, protože první záběry z Alphy vypadají hodně dobře.

Nicméně pro nás je Ghost Recon: Alpha ještě zajímavá z toho důvodů, že se natáčela v naší české kotlině. Tom Clancy’s Ghost Recon: Future Soldier vyjde začátkem příštího roku na konzole PlayStation 3 a Xbox 360. Tou dobou se dočkáme i Ghost Recon: Alpha.

 

 

 

 


Provozováno CMS / Eshop (c)2017 Czechproduct.cz s.r.o. | podpora | mapa webu
Doporučujeme: oční optika -  Produkce, reklama, marketing -  Dřevěné hranoly, trámy, palubky -  Zemní a výkopové práce Brno -  Vodo - topo - plyn -  Jeřábnické práce -  Ubytování Jižní Čechy -  dětská nosítka,Rychlozavinovačka,Nářadí,Mantinely do postýlky